header EN031019

Perkhidmatan Bernilai Komitmen Kami

 

 

PUSAT PENYELIDIKAN DAN INOVASI

En Arif 
 Sr Dr. Mohd Arif bin Mat Hassan
 Pegawai Penilaian Gred W48 
 Ketua Pusat Penyelidikan dan Inovasi
 Penilai Berdaftar, Pengurus Harta Berdaftar
 03-89118606
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
   

 
            UNIT PENYELIDIKAN                                                    UNIT NAPREC                                         UNIT PERUNDINGAN DAN INOVASI

 Siti Noraishah                     

 

PUAN MARIA (KU NAPREC)                                              

                               NOR RAFIDAH ABDULLAH                               
Siti Noraishah binti Saharif    Maria binti Mosidi
   Nor Rafidah binti Abdullah
 Pegawai Penilaian Gred W44    Pegawai Penilaian Gred W44    Pegawai Penilaian Gred W44
 Ketua Unit Penyelidikan    Ketua Unit NAPREC    Ketua Unit Perundingan Dan Inovasi
 03-89118619    03-89118709    03-89118617
  noraishah@inspen.gov.my    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 rafidah@inspen.gov.my
           
   Mohd Fitry bin Hassim
   Mohd Sharil bin Razali
   KOSONG
   Pegawai Penilaian Gred W44    Pegawai Penilaian Gred W44 (M)    Pegawai Penilaian Gred W44
    Pegawai Penyelidik Kanan
   Pegawai Penyelidik     Pegawai Penyelidik Kanan
   03-89118616
   03-89118618    03-8911 8619
   fitry.hassim@inspen.gov.my    msharil@inspen.gov.my    @inspen.gov.my
           
  Nurzalina binti Luso
  Haryani binti Hamzah    Fatimah binti Zulkifli
   Pegawai Penilaian Gred W44
   Penolong Pegawai Penilaian Gred W32    Pegawai Penilaian Gred W44
   Pegawai Penyelidik     Penolong Pegawai Penilaian    03-89118608

 03-8911 8000 samb 1026            
 03-89118618    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 nurzalina@inspen.gov.my
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
           Nasmalina binti Razali
   Nur Hafizah binti Zahari    Samsyra binti Sapiee    Penolong Pegawai Penilaian Gred W32
      Perangkawan Gred E41
   Pembantu Tadbir P/O Gred N19    Penolong Pegawai Penilaian
   0389118618
   Pembantu Tadbir P/O    03-89118630
   hafizah@inspen.gov.my
   03-89118800     nasmalina@inspen.gov.my
     This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    
   KOSONG        KOSONG
   Pembantu Tadbir P/O        Penolong Pegawai Penerbitan
   0389118618      03-89118800
   @inspen.gov.my      This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
           
         Norazura binti Padri
   Noor Hazizi bin Muhamad
     Pembantu Tadbir P/O
   Pembantu Operasi N11      03-89118800
   0389118800    norazura@inspen.gov.my
   hazizi@inspen.gov.my